לקוחות המשרד הוותיקים היו מחלוצי עסקאות ההתחדשות העירונית וכך, במהלך השנים האחרונות,  צבר המשרד ידע רב בתחום זה המשלב בתוכו כמעט את כל תחומי המשפט המסחרי, הסכמי תכנון, תהליכי בניה, הגעה להסכמות בין הבעלים לבין עצמם, מימון בנקאי , מיסוי נדל"ן ועוד.

 

המשרד מייצג הן יזמים בתום והן בעלי נכסים (לא באותם העסקאות).

 

הידע והניסיון הרב שצבר עוה"ד ארז וייס וצוות המשרד והבנה מעמיקה של האינטרסים של שני הצדדים בעסקה כזו וכן הניסיון שצבר המשרד בתחום האזרחי והמסחרי מאפשר לנו ראיה רחבה ונכונה של התהליך כולו מתוך הבנה כי עסקה כזו, על מנת שבסופו של דבר תצא לפועל, חייבת להיות מושתתת על איזון נכון של האינטרסים של כל הצדדים. אנו פועלי בשקיפות מרבית תוך בניית אבני היסוד של העסקה כבר משלביה הראשונים בראיה רוחבית הצופה פני עתיד.

 

בנוגע לבעלי הדירות, השירות שלנו כולל הדרכה ומעורבות מלאה בכל התהליכים – החל מפניית הבעלים המעוניינים והדרכתם, תיאום ציפיות כבר בשלבים הראשונים של הפרויקט נוכח מצב הבניין וזכויות הבניה, תמיכה בתהליך בחירת היזם, האדריכל והמפח מטעם הבעלים, ניסוח הסכם מחייב, ליווי בכל תקופת הבניה, התנהלות מול הבנק הממן ועד למסירת העבודות ורישום הבית המשותף.

 

בין הפרויקטים האחרונים שבהם מעורב המשרד תמצא, פרויקטים של התחדשות עירונית במס' מתחמים בקריית משה ברחובות, פרויקט התחדשות עירונית ברח' רוגוזין באשדוד.

 

הסכמי תמ"א 38 (הריסה ובניה) ברח' מוסינזון ויד לבנים בת"א, כנפי נשרים ברמת גן

הסכמי תמ"א 38 (תוספת בניה) ברח' המליץ וברח' בגוש חלב תל אביב ופרויקט ברח' גבע בגבעתיים. 

בוקי בן יגלי 11 ת"א
בוקי בן יגלי 11 ת"א

press to zoom
בוקי בן יגלי 11 ת"א
בוקי בן יגלי 11 ת"א

press to zoom
חובבי ציון 55 ת"א
חובבי ציון 55 ת"א

press to zoom
בוקי בן יגלי 11 ת"א
בוקי בן יגלי 11 ת"א

press to zoom
1/4

התחדשות   

עירונית